Vítáme Vás na internetových stránkách MŠ Velké Hamry I. 621, příspěvkové organizace

Vážení rodiče,
předkládáme Vám Třídní vzdělávací plány jednotlivých tříd, které by byly s dětmi realizovány v tomto období. Vzdělávací nabídku můžete využít jako návod pro práci s dětmi. Připravili jsme pro Vás Balíčky činností a aktivit, které na TVP navazují.

Žádáme rodiče dětí, které v tomto školním roce plní povinnou předškolní docházku, aby s dětmi vypracovaly všechny aktivity a činnosti jim určené – Balíček činností třída C.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Všem přejeme pevné zdraví, hodně sil a optimismu do dalších dní.

Třída A
Třída B1
Třída B2
Třída C

Užitečné informace pro rodiče

Ahoj, já jsem Korona! CZ
K použití materiálu – Ahoj – já jsem Korona!
Hospitalizace blízké osoby
Jak mluvit o současné situaci s dětmi
Jak pomoct dítěti překonat strach z koronaviru
Když má někdo blízký koronavirus
Nezapomínejme na seniory
O zlém draku Koroňákovi
Říkanky pro děti

Na základě dohody se zřizovatelem a vzhledem k výrazně nepříznivému a stále vysoce stoupajícímu vývoji onemocnění koronavirem bude MŠ Velké Hamry I. 621 s účinností od čtvrtka 19. 3. UZAVŘENA do odvolání.

Dále Vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek MŠ. Vycházíme z doporučení vlády ČR, nařízení Libereckého kraje o povinnosti nošení roušek na veřejných místech, dále z rozhodnutí okolních zřizovatelů o uzavření mateřských škol.
V tuto chvíli máme informace již o třech mateřských školách, které musely být dány do karantény přímo kvůli výskytu koronaviru u dítěte nebo učitelky. Slovensko nebo Polsko již na plošné uzavření MŠ přistoupilo.

Apeluji tímto na naši vzájemnou důvěru a dobrou spolupráci, na Vaše vnímání nutnosti zvýšené opatrnosti a zodpovědný přístup k ochraně zdraví dětí i dospělých.

Povinností MŠ je zajistit zdravé prostředí všem dětem i zaměstnancům a chránit jejich bezpečnost. Děkuji Vám za pochopení a spolupráci.


Kdo z rodičů dětí navštěvujících MŠ Velké Hamry I. 621 bude potřebovat Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let, volejte na tel. číslo: 777 914 026.
Bc. Soňa Tůmová – ředitelka školy

Jak si správně mýt ruce ZDE
Jak zastavit šíření mikrobů ZDE
Základní opatření k prevenci šíření koronaviru ZDE

V souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19 vkládáme užitečné odkazy – ZDE a ZDE a ZDE a ZDE.

1. třída školní rok 2019/2020


archiv…