Vítáme Vás na internetových stránkách MŠ Velké Hamry I. 621, příspěvkové organizace

Naše MŠ

Elektronický předzápis

Vážení rodiče,
pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy můžete využít Elektronického předzápisu. Na webu ZDE stačí vyhledat naši mateřskou školu a předzapsat se, nebo kliknutím ZDE přejít přímo na informační stránku naší MŠ.

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a vše potřebné doručit do MŠ stanoveným způsobem v termínu řádného zápisu.
Elektronický předzápis bude probíhat v době od 1. – 30. 4. 2023.

Podrobnější informace  ZDE a ZDE

Zápis do MŠ Velké Hamry I. 621
11.5.2023 ZDE

Rozdělení dětí do tříd – školní rok 2022 / 2023 ZDE

Fotografie z mimoškolních aktivit, výletů, exkurzí, vzdělávacích, sportovních, výtvarných a ostatních činností dětí jsou průběžně umísťovány na mobilní aplikaci Naše MŠ.

Žádáme rodiče, aby v žádném případě nevodili děti do MŠ s jakýmikoli příznaky infekčního onemocnění. Dítě nebude do MŠ přijato. Dále je nutné, pokud dítě onemocnění a je z MŠ odesláno domů, přivést jej zpět až po jeho úplném uzdravení. V opačném případě bude škola požadovat potvrzení od lékaře, že je dítě zdravé a může do kolektivu.

Bc. Soňa Hozdová

Na základě zvyšování ceny potravin, je MŠ nucena navýšit cenu oběda a svačin s účinností od 1.4.2022 následovně:
Děti ve věku od 3 – 6 let – 40,-Kč (2x svačina 16,- / oběd 24,-)
Děti ve věku od 7 – 10 let (děti s odkladem školní docházky) – 45,-Kč (2x svačina 18,-/ oběd 27,-)

Bc. Soňa Hozdová

Vážení rodiče,
pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy ve Velkých Hamrech, můžete využít Elektronického předzápisu. Na webu: www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naši mateřskou školu a předzapsat se do ní, nebo kliknutím ZDE přejít přímo na informační stránku naší MŠ.

Program Vás navede, jaké další kroky je třeba podniknout (tisk vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a vše potřebné doručit do MŠ stanoveným způsobem v termínu řádného zápisu.
V systému Elektronického předzápisu můžete také provést rezervaci přesného termínu doručení Vaší žádosti do mateřské školy. Celý proces zápisu se tím výrazně urychlí.

Vážení rodiče,
nabízíme Vám používání aplikace Naše MŠ. Cílem Naší MŠ je zpřehlednit, Vám, rodičům, veškeré dění v MŠ a usnadnit komunikaci mezi Vámi a mateřskou školou. Proto jsme zakoupili tuto aplikaci (ve webovém a samozřejmě i mobilním prostředí), díky které budete mít po ruce neustále aktuální informace. Podrobněji ZDE
Individuální přihlašovací údaje obdržíte začátkem prosince.

archiv…